Wielkanoc

Wszystkim naszym klientom i współpracownikom życzymy radosnych świąt wielkanocnych. A poniżej wspominamy nasze warsztatowe świąteczne przygotowania.

Jak co roku wspólnie z domem kultury Kolorowa zorganizowaliśmy konkurs wiosenny, który w tym woku nosił nazwę „Stroik Wielkanocny”.

[…]

Świątecznie na Bemowie

W Nowy Rok wkraczamy ze świeżymi wspomnieniami z warsztatów świątecznych.

[…]

Świąteczna Aleja

W Alei Sportów Miejskich zrobimy razem światy z kolorowego opłatka, aniołki oraz ozdoby z masy solnej. Zapraszamy!

http://www.bemowo.waw.pl/kultura_i_art_bem/aktualnosci/warsztaty_swiateczne_w_alei_sp,10323/

Święta w Józefowie

GODZ. 11:00 RODZINNE WARSZTATY ETNOGRAFICZNE Boże Narodzenie – uczestnicy zapoznają się z tradycjami świątecznymi – dawnymi i współczesnymi. W programie: pokaz slajdów i prelekcja o kolędnikach, szopce, tradycyjnych potrawach, bajka o choince i symbolice ozdób. Wspólnie wykonamy choinkowe ozdoby: m. in. ptaszki, baletniczki, Mikołajki. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: agnieszka.jung@mokjozefow.pl lub tel. 22 789 22 […]

Tradycje Bożego Narodzenia

MIKOŁAJKI W KKG!

Jutro jesteśmy w Klubie Kultury Gocław! “Tradycje Bożego Narodzenia” – rodzinne warsztaty świąteczne. Na zajęciach dzieci wspólnie z rodzicami wykonają „światy” – ozdoby z kolorowego opłatka oraz wspólnie ubiorą tekturową choinkę zgodnie z dawnymi wierzeniami. Warsztatom towarzyszy pokaz slajdów i prelekcja na temat tradycji Bożego Narodzenia. Prowadzenie: Agnieszka Tomaszczuk – Rosołowska

[…]

Uwaga Konkurs!

Przed nami kolejny konkurs z cyklu bemowskich konkursów rodzinnych. Po pisankach i wiankach świętojańskich przyszedł czas na Gwiazdy Betlejemskie. Zapraszamy do wspólnego tworzenia!

Więcej informacji tutaj

Świąteczne Przedszkola

Dzięki współpracy i wsparciu Urzędu Dzielnicy Bemowo prowadzimy warsztaty świąteczne w trzech bemowskich przedszkolach. Dzieci z Przedszkoli Nr 406, 214, 371 wysłuchają opowieści o świątecznym drzewku i wezmą udział we wspólnym tworzeniu choinkowych ozdób.

Dzień Matki

Ci, którzy uczestniczyli w warsztatach na Bemowie w ostatnią sobotę, mają już własnoręcznie wykonane podarki dla Mam. Kolejna szansa na stworzenie oryginalnego prezentu od serca już w najbliższą sobotę w MOK Józefów.

Wszystkie Mamy gorąco pozdrawiamy!

 

Boże Narodzenie w Polsce i na świecie

Boże Narodzenie w Polsce i na świecie 14 grudnia. – zabawa plastyczna, pokaz slajdów.

godz.10 – dzieci młodsze (5-8 lat z opiekunem), godz. 13 – dzieci starsze (9-12 lat) Miejsce: sala sesji Ratusza Dzielnicy Bemowo. Zajęcia bezpłatne Zapisy drogą elektroniczną od 7 grudnia na warsztaty@bemowo.waw.pl